בית שגודל עם בעליו

עודכן ב: 20 מאי 2020

בית שגודל עם בעליו – תכנון בית פרטי באשקלון בגודל 200 מ"ר היושב על שטח של 500 מ"ר באשקלון בשכונת הרצוג על הים, בית זה תוכנן עבור משפחה צעירה עם 2 ילדים כיום ובשאיפה לגדול…
למשפחה היה חשוב לתכנן את הבית במפלס אחד הכולל בתוכו התייחסות ליחידת דיור נוספת להשכרה , עם כניסה נפרדת, והיה חשוב להם לנצל את השטח בצורה המיטבית ביותר ולקבל את המקסימום משטחי הבנייה. הבית מתוכנן בצורה כזו שהוא יכול להשתנות ולגדול יחד עם המשפחה, נקודה מאד חשובה עבור משפחות צעירות שבוחרות לבנות בימים אלו בית ,חשוב ביותר להתייחס  בתכנון לעתיד מיכוון שבית בונים לרוב פעם אחת וזה כיף ונחמד שהוא גודל ומשתנה יחד עם המשפחה.


בית זה תוכנן באופן כזה שכיום השימושים בו מאפשרים הכנסה נוספת:

יח' דיור בגודל של 50 מ"ר המאפשרת לזוג להשכיר את היחידה בשנים הקרובות ולהיעזר בהכנסה  נוספת בנוסף מתוכנן על הגג לשים מערכת סולרית לייצור חשמל.

ושאר הבית כ 150 מ"ר משמש את צרכי המשפחה גם במידה והמשפחה תגדל ותהפוך מ4 נפשות ל5 או 6.

בעתיד הרחוק נאמר בעוד 10-15 שנה למשפחה יש אפשרות להוסיף מדרגות ולתכנן קומה נוספת המאפשרת יחידה מפנקת להורים ונוף מדהים לים עם מרפסת פרטית, כך שהילדים יקבלו פרטיות גדולה יותר למטה או שאחד הבוגרים יקבל את היחידה.


לבית יש עוד אפשריות רבות לשינויים והתאמות לצרכים שונים ומשתנים וזה יוצר כיף גדול ושקט נפשי עבור המשפחה מבלי לחשוב שבעתיד הם יצטרכו למכור או לעזוב..

50 צפיות0 תגובות