אדריכלית ומעצבת פנים

עודכן ב: 14 מאי 2020

איך בוחרים? הרבה אנשים ששוכרים שירותים מאדריכל לא מודעים לאופי ולתהליך העבודה ולא מודעים למחיובות ההדדית.


אדריכלית ומעצבת פנים

התכנון של אדריכלית ומעצבת פנים חייב לענות על דרישותיו של הלקוח. מסיבה ברורה שהלקוח הוא האדם שהולך לגור ולחיות ולתפקד בחלל המעוצב. יש שמתכננים חללים בסגנון חם ובייתי, יש בסגנון קלאסי וכו' אך מה שחשוב שהסגנון יענה לצורכי הלקוח.

חשוב מאוד לדעת להתאים את עצמך ללקוח ולטעמו האישי ועדיין שתתן בתכנון פרקטיות ומקצועיות. אין צורך שזה יבוא אחד על חשבון השני. לכן יש להבין מהו עיצוב פנים יוקרתי או רגיל.


אדריכלית ומעצבת פנים בעלת נסיון רב


ניסיון זה פלוס בכל מקצוע בחיים , אך גם יש אדריכלים עם ניסיון ללא ידע מתקדם. העולם הטכנולוגי מתקדם בצורה אדירה בכל יום מחדש ולכן יש היום תוכנות מתקדמות בשביל להמחיש ללקוח באופן תלת מימדי את ביתו.

לאנשים שמתקשים לקרוא תוכניות חשוב שהאדריכלית תעניק שירות זה של הדמיות ללקוח בכדי שהוא יוכל להתרשם מהפרויקט המתוכנן. וכאן גמישות וסבלנות הן תכונות חשובות מאוד. בגלל התהליך הארוך שהיא הולכת לעבור עם לקוחותיה. הניסיון של עיצוב פנים יוקרתי או כל סוג אחר מהווה מרכיב עיקרי.

זה גם חשוב מיכוון שיש לקוחות שרוצים ליווי עד הפרט האחרון והאדריכלית ומעצבת הפנים צריכה סובלנות רבה ויצירת כמיה טובה בין המשתתפים בפרויקט. תמיד כדאי לבקש מספר סקיצות לחלוקת החלל על מנת לצאת בראש שקט שזה החלל שאתם רוצים. גם חשוב שתקבלו כתב כמויות שיפרט את כל החומרים במבנה כך תוכלו לגשת ולקבל הצעות מחיר מקבלנים.

תמיד גם תבדקו טוב איזה פיקוח מעניקים לכם האם זה ליווי צמוד או פיקוח עליון. תבקשו המלצות ותבדקו שהיא באמת יכולה להתאים את עצמה לשאיפותיכם. ולעזור לכם להגשים כל חלום. לוחות זמנים וזריזות תמיד חשובות במתן שירות .

חשוב לשתף מההתחלה את האדריכלית ומעצבת פנים בקו העיצובי אותו אתם אוהבים ואם יש לכם חוש רגשי תבדקו כמה היא אוהבת את המקצוע שלה.

4 צפיות0 תגובות