עלות אדריכל לבית פרטי

עודכן ב: 22 מאי 2020

אם אתם נמצאים לפני תהליך של שיפוץ או בנייה, אחת השאלות הראשונות שתצטרכו לשאול את עצמכם היא מהי עלות אדריכל שאני אצטרך לשלם ?אם כבר עשיתם חיפוש יסודי באינטרנט בוודאי שמתם לב שבניגוד לקניית אביזרים או רהיטים לבית, אין על כך תשובה מספרית מדויקת וברורה.


עלות אדריכל

ולא, זה לא מפני שאנחנו מעצבי הפנים רוצים להסתיר מכם מידע חשוב – זה פשוט מכיוון שהשכר שלנו מורכב מאלמנטים רבים ובעיקר מהצרכים שלכם זו הסיבה העיקרית. ולמרות שלא תקבלו ממני את השורה התחתונה – לשם כך תצטרכו להגיע אליי לכוס קפה במאמר זה אני שמחה להציג בפניכם את השירותים שהסטודיו מציע.


במידה ושירותים אלו עונים על דרישותיכם, אני אבנה יחד אתכם הצעת מחיר שתשלב בין התקציב שלכם לבין הצרכים שלכם.


תכנון ועיצוב בהתאמה לתקציב


שמעתם על פרויקטים בבנייה שהפכו ל"בור ללא תחתית" וגרמו לאובדן ממון רב לבעלי הבתים, שלא לדבר על לקוחות שמרוב הוצאות,לא הצליחו לסיים את פרויקט החלומות שלהם? בסטודיו שלי עלות אדריכל כוללת  תכנון תואם תקציב, מתחילת תהליך התכנון ועד לסיומו. אני מכינה יחד איתכם "בקרה תקציבית" לפרויקט ואנו לא נצא להרפתקת השיפוצים או הבנייה עד שתבינו את המשמעויות הכלכליות שלה.


תכנון ועיצוב בתלת מימד


משפצים ובונים רבים מתקשים להסביר לאדריכל או למעצבת הפנים את רצונותיהם, ומצד שני, הם מתקשים לדמיין את הפתרונות שהאדריכל או המעצבת מראים להם… התוכניות על הנייר נראות להם כמו כתב בשפה לא מובנית. בסטודיו שלי אתם מקבלים המחשה תלת-ממדית של הרעיונות, שעלו ועולים לאורך כל התהליך התכנוני. בגיבוש סופי של הרעיונות אתם מקבלים הדמיה פוטו-ריאליסטית ברמה הגבוהה ביותר, כך שלא תצטרכו לתהות לרגע האם מה שהולך להיות זה באמת מה שהתכוונתם אליו.


תכנון ועיצוב עם יועצים צמודים


לא בטוחים איך לתכנן את החשמל בבית? ומה אם האינסטלציה והאלומיניום? אני מעניקה התייחסות מלאה לכל הנושאים בבית, מבחינתי אלו נושאים בלתי נפרדים מהעיצוב. הדבר בא לידי ביטוי בתוכניות העבודה, אך כדי שנוכל לתמחר ולהבין את המשמעות הכלכלית של התכנון, אנו נפגשים יחד עם יועצים מומחים המציגים בפניכם את האפשריות השונות בכול נושא. לכל אפשרות כמובן עלות שונה לגמרי, ואתם תוכלו לבחור את הפתרון הטוב ביותר עבורכם.


הכול תחת קורת גג אחת


זמנכם יקר מדי מכדי לבזבזו בין עשרות בעלי מקצוע וספקים? בסטודיו שלי יש לכם אפשרות לקבל תחת מעטפת אחת: תכנון אדריכלי עיצוב פנים תכנון הנדסי תכנון נוף הום סטיילינג כאמור, הכול תחת קורת גג אחת.


ניהול פרויקט ופיקוח צמוד


אין לכם מושג איך מנהלים, מבקרים ומפקחים על פרויקט החלומות שלכם? אחת מהשירותים שאני מעניקה ללקוחותיי הוא ניהול פרויקט ברמה הגבוהה ביותר ופיקוח צמוד על בעלי המקצוע שעובדים בשטח. בניהול הפרויקט אני עוזרת לכם גם בקבלת הצעות מחיר רלוונטיות וגם בבחירת בעלי מקצוע איכותיים והכי חשוב אמינים.86 צפיות0 תגובות

פוסטים אחרונים

הצג הכול