אדריכלות וילות

עודכן ב: 14 מאי 2020


רכשתם מגרש כדי להקים את וילת החלומות שלכם? מחפשים אדריכלי יוקרה המציעים תכנון אדריכלי מקצועי ומתקדם המאפשר לכם להגשים את כל החלומות שלכם וליהנות מנכס יוקרתי ומפואר? ובכן, שירותי אדריכלות וילות כדאי להזמין רק בסטודיו של פזית חזיז, אדריכלית מנוסה המציעה תכנון חדשני ושילוב של טכנולוגיות עדכניות בוילה היוקרתית שלכם. פזית חזיז תסייע לכם להגדיר תקציב לתכנון וילה יוקרתית ומפוארת המתאימה בדיוק לצרכים שלכם ולסגנון החיים המאפיין אתכם. כל לקוח זוכה לשירות מכל הלב ולמקצועיות ברמה הגבוהה ביותר.


אדריכלות וילות


תכנון וילה בהתאמה אישית


אדריכלי יוקרה נפגשים עם הלקוח במשרד או בבית על מנת לאפיין את הצרכים הייחודיים של המשפחה ולהתאים את התכנית האדריכלית בהתאם לכך. בסטודיו של פזית חזיז מציעים אדריכלות וילות במגוון סגנונות כמו סגנון מודרני, כפרי, קלאסי וכיוצא בזה.


למעשה, אדריכלות וילות היא תכנון בית חדש לבעלי מגרשים, ותכנון אדריכלי לישראלים הרוכשים מגרש עם בית פרטי הניצב עליו ומעוניינים להרחיב את המבנה או להרוס את הבית הישן ולהקים את וילת החלומות שלהם במקומו. לאחר הבנת צרכי הלקוח וחלומותיו העיצוביים, מתרגמת פזית חזיז את הקונספט לתכנון אדריכלי מפורט לפרטי פרטים. חשוב לציין כי לאחר שהלקוח מגדיר תקציב לתכנון וילה, פזית חזיז ניגשת למלאכה ומציעה עבורו קונספט ייחודי הכולל שילוב אלמנטים מודרניים וטכנולוגיות חדשניות כדי להוזיל עלויות וליהנות מנצילות אנרגטית גבוהה ומחיים נוחים בבית.


תכנון אדריכלי בשיטת הזהב


חשוב לציין כי פזית חזיז מציעה ללקוחותיה אדריכלות וילות בשילוב טכנולוגיית הדמיה מתקדמות ביותר. באמצעות טכנולוגיית D4 פיתחה פזית חזיז שיטה חדשנית המבטיחה תוצאות מושלמות ללקוח: השיטה מאפשרת ללקוח לצפות ולהתרשם מהתוצאה הסופית של התכנון האדריכלי לפני ההשקעה הכספית הגבוהה הנדרשת לשם בניית הנכס או לשם שיפוץ מקיף שלו.


בסטודיו של פזית חזיז כל לקוח יכול להגשים את חלומותיו וליהנות מוילה יוקרתית ומעוצבת בהתאם לטעמו האישי הייחודי. בעת התכנון האדריכלי של הבית הפרטי, פזית חזיז מתחשבת במגבלות התקציב ומציעה פתרונות חדשניים להוזלת עלויות הבנייה. כמו כן, היא מציעה ניצול מיטבי של המגרש לתכנון הוילה, והתאמת המבנה לאורח החיים המודרני של הדיירים.