שדרוג הבית לפני החגים

עודכן ב: 14 מאי 2020

זאת עובדה!!! בתקופת החגים ההוצאות שלנו גדלות! אז איך בכל זאת נתחדש לקראת החג? איך ניצור אווירה טובה בבית ללא הוצאות מיותרות?


שיפוץ הבית

חברים יקרים, אנו נמצאים בתקופה לקראת החג הנפלא שלנו , חג הפסח. ואיך לא? לכולנו מדגדג לחדש ולהתחדש בביתנו היקר. שמתם לב שכולם עכשיו רצים לשפץ את הבית? אבל הרבה זמן לא נשאר , הריי עוד שבועיים וחצי ליל הסדר כבר כאן. ויש עוד לקנות מתנות לכולם, והילדים יוצאים לחופש שבוע לפני, ובלאגן מטורף בבית, ועם כל זה ניכנס עכשיו לשיפוץ? למי יש זמן?

אז אני רוצה לגלות לכם סוד

לפני החגים לא משפצים, כי זה הרבה הרבה יותר יקר.

אז מה בכל זאת עושים? כי החג קרב ובא ואנחנו מאד רוצים לשנות את האוירה בבית ולהתחדש, ועדיין לא לפשוט רגל. אז הנה הכנתי כאן עבורכם את 10 הטיפים שלי לשדרוג האוירה בבית מבלי להיכנס להוצאות גבוהות:


הסלון


שיפוץ הבית

באזור הסלון ניתן לשנות שני דברים עיקריים שישפיעו מאד על האוירה בבית:

1. בחירת קיר דומיננטי בחלל ושידרוג הקיר ע"י צביעתו. ניתן לגשת לכל טמבוריה ולבחור צבע לפי טעמכם האישי, ולצבוע את הקיר בגוון מעניין וחזק. אני ממליצה לגשת לנירלט במרכז אידידיזיין בבניברק , יש שם יועצים נפלאים שיוכלו לכוון ולעזור לכם.

2. החלפת הטקסטיל בסלון: ניתן להחליף את הוילונות, או להוסיף וילונות במידה ואין, אפשר לגשת לכל חנות שמוכרת טקסטיל ולרכוש וילונות מוכנים . קיימים וילונות כאלה גם באיקאה במחירים שווים לכל כיס. בנוסף ניתן לחדש את הכריות בסלון , ובחניות רבות יש הרבה מבצעים עבור שטיחים. נכון שהקיף בפתח אך שטיח יפה מוסיף המון ליצירת האווירה בחלל.


המטבחשיפוץ הבית

איך משדרגים את המטבח מבלי להשתגע?

3. צביעה ושדרוג המטבח הישן לחדש: ניתן לצבוע את דלתות המטבח בכל נגרייה ,ולהחליף את היידיות, וזה כמובן משנה לגמריי את מראה המטבח ובמידה והמטבח שלכם חדש ואינו צריך צביעה או שדרוג, ניתן פשוט בכל חנות לכלי בית לקנות כלי נוי חדשים ויפים המקשטים את המטבח.

4. הכנסת אביזרים וכלי נוי: מיכוון שהאביב בפתח, אני אוהבת ללכת למשתלות, לקנות כלי יפה שלרוב במשתלות הוא זול יותר, ולשים בו עציץ פרחוני ולהניח על השיש, זה כבר משנה את האוירה במטבח. בנוסף תנקו את כל הגאנ'ק שיש על השיש ותשאירו שיש נקי ויפה.


פינת האוכל


שיפוץ הבית

זאת הפינה החשובה ביותר בחג, זאת הפינה בא אנו מארחים ומתארחים וניתן לשדרג אותה בקלות רבה.

5. טקסטיל חדש לפינה: קיימות מפות רבות ויפות שניתן לרכוש ולהניח על השולחן לא רק לארוחת החג אלא לנוי. ואם השולחן שלכם מאד יפה ואתם לא רוצים להסתיר אותו במפת נוי, גשו לחניות לכלי הבית באזור מגוריכם ןתרכשו ואזה יפה עם פרחים, או כלי יפה להנחת פירות העונה.

6. החלפת גופי תאורה: זה הזמן אם הגופים ישנים ולא יפים, ואם הנורות שרופות ולא היה לכם זמן להחליף אותן, אז עכשיו זה הזמן. זה הזמן לרכוש גוף תאורה יפה מעל פינת האוכל, קיימות רשתות זולות לרכישת גופים כאלה, או שניגשים לרחוב הרצל בתל אביב שם התחרות בין המוכרנים היא גדולה ותצליחו למצוא גופים יפים במחירים שתואמים לכיסכם.


חדר הרחצהשיפוץ הבית

החליפו ישן בחדש

7. בחדר הרחצה כדאי לקנות שטיח חדש ויפה.

8. החליפו את הוילון באמבטיה לוילון חדש ואם זה מקלחון בלוי וישן מלא באבנית, אז במחירים סיבירים ניתן לרכוש מקלחון חדש.

9. רכשו עציץ מלאכותי יפה והניחו על השיש ליד הכיור.

10. רכשו מעמד יפה לעיתונים ו/או מדף קטן מעל השירותים, והניחו עליו כלי נוי יפה.


כמובן שיש עוד רעיונות רבים שלא יכולתי להכניס את כולם במאמר אחד ,אני מקווה שהטיפים שלי עזרו לכם ואני אוסיף אתן לכם רשימה של חניות ממולצות שלי שאני בעצמי קונה בהם.


ריהוט

VASTU- חנות מדהימה לריהוט הבית

http://www.vastu.co.ii/


טקסטיל

לטקסטיל במחירים זולים ניתן לגשת לאיקאה. או לכל חנות בקרבת ביתכם המוכרת וילונות מוכנים. חפשו בגוגל וילונות מוכנים ותמצאו חניות רבות.


נגריות

חפשו נגר בקרבת ביתכם שיש לו מצבעה והוא יכול לשדרג לכם את המטבח, פרזול ואבזור חדש ויפה למטבח ניתן לרכוש ביעד פרזול http://www.pirzul.co.il/

1 צפיות0 תגובות