עיצוב בתים בסגנון מודרני

עודכן ב: 14 מאי 2020


עיצוב בית אינו דבר של מה בכך, מאחר שיש לאפיין את צרכי הלקוח, להבין את חלומותיו הייחודיים ולתרגם אותם הלכה למעשה לעיצוב מרשים ומקורי. עיצוב בתים בסגנון מודרני בסטודיו של פזית חזיז מבטיח ללקוח עיצוב מותאם אישית והתאמה מלאה לסגנון ולאורח החיים.


עיצוב בתים בסגנון מודרני


בסטודיו מבינים את צרכי הלקוח, מקשיבים לרחשי לבו ומתרגמים את חלומותיו לתכנית אדריכלית ולעיצוב פנים מרשים ומקורי בדרך יצירתית. חשוב לדעת כי עיצוב פנים לבתים פרטיים בסגנון מודרני מורכב לרוב מצבעים בגוון ניטרלי ומקווים ישרים וחלקים,תוך שילוב גוונים נוספים ליצירת הרמוניה בחלל הבית ומחוצה לו, ותוך התמקדות במינימליזם ובשילוב טכנולוגיות חדשניות ומתקדמות המתאימות לאורח החיים בעולם המודרני. 


חללים פתוחים ועיצוב נקי


עיצוב בתים בסגנון מודרני מתאים לרוב האנשים ומאפשר לשקף היטב את אורח חייהם ולעצב את הבית בהתאמה מלאה לצרכי הדיירים ולהרגלים שלהם. עיצוב הבית בסגנון מודרני מתמקד בהיבט התפקודי וצריך להיות שימושי ויעיל, על פי מאפייני הדיירים. למעשה, אפשר לבחור עיצוב בתים פרטיים מבחוץ בסגנון מודרני בשילוב אלמנטים ואביזרים שונים, לדוגמה עיצוב בסגנון אקלקטי, ים תיכוני, כפרי, יוקרתי, פוסט מודרני, עכשווי וכיוצא בזה.


בסטודיו של פזית חזיז מתמחים בין השאר גם בתכנון עיצוב פנים לבתים פרטיים בסגנון מודרני. העיצוב כולל בחירת גוונים, מוצרי טקסטיל, תאורה, ריהוט נכון בהתאמה לקונספט העיצוב ולחללים השונים ולגודלם, חלונות ופרופילים, דלתות פנים וכניסה, וכמובן – עיצוב המטבח, חדר השינה וחדרי השירותים בסגנון המודרני החדשני והעדכני ביותר.


חשוב לציין כי עיצוב בתים בסגנון מודרני מתחיל בתיאום ציפיות מול הלקוח ובתכנון מוקפד שמטרתו לשקף ללקוח כיצד ניתן לתרגם את חלומותיו לכלל מעשה. בסטודיו של פזית חזיז מקפידים על עיצוב בתים פרטיים מבחוץ בקווים נקיים ואלגנטיים ובבחירת גוונים המתאימים לסביבה ולתכנון האדריכלי של המבנה, וכן תכנית עיצוב פנים לבית בהתאמה אישית מלאה לצרכי הלקוח ולמאפייני הדיירים.  


בית מודרני עם טאץ' אישי


בסטודיו של פזית חזיז מתמקדים בחלומותיו של הלקוח ובצרכיו הייחודיים, כמו גם בטעמו האישי. בהתאם לכך, מתכננים עיצוב בתים בסגנון מודרני – העיצוב מאופיין בבחירת חומרי גלם איכותיים בגוונים בהירים ובשילוב נגיעות של צבע, תוך תכנון מפורט המאפשר לנצל היטב את חללי המבנה ולהתאים את הבית במדויק לצרכי הדיירים כדי להבטיח נוחות מרבית ושימוש נוח ויעיל בכל חלקי הבית.