בניית בית

עודכן ב: 14 מאי 2020

מאות אנשים בונים את ביתם וסובלים מכך סבל רב!

בואו לגלות איך נכנסים לתהליך כזה בהנאה ואיך חוסכים כאבי ראש וכסף רב!בניית בית


אם אתם לקראת בניית בית, חשוב שתקראו עד הסוף. תהיה לכך השפעה חסרת תקדים על העתיד הכלכלי שלכם! הנה הבעיה: הידעתם ש 95% מכלל הבונים בישראל חורגים בתקציב הבנייה , בין 20% ל 30% חריגה!!!


האמת הכואבת היא שרוב האנשים שבונים את ביתם חורגים בהרבה מהתקציב שהגדירו לעצמם כבר בהתחלה. הם אינם יודעים לבנות תקציב בנייה, וגם אינם לוקחים איש מקצוע שיעשה זאת עבורם.


הנה כמה מהטעויות העיקריות שאנשים עושים בניית בית


הם פונים לבעלי מקצוע זולים, כי הם מאמינים שכך יוכלו לחסוך כסף רב בבניית הבית. האמת היא שהזול עולה ביוקר, בייחוד שמדובר במאות אלפיי שקלים. הם אינם מעריכים נכון את עלות הפרויקט, עקב חוסר ניסיון, וכתוצאה מכך הם מוצאים את עצמם בסוף הפרויקט בחריגה של מאות אלפי שקלים.


מפסיקים את הבנייה באמצע התהליך, עקב חוסר בתזרים מזומנים. הם עובדים ללא בניית תקציב מדויקת שתמיד עובדת! בין אם נודה בכך או לא, בניית בית הינה פרוייקט שלרוב עושים פעם אחת בחיים. ותכנון ביתכם בשילוב בניית תקציב היא אחת המיומנות הקריטיות ביותר עבורכם. 

למעשה רק בעל מקצוע מנוסה ומיומן יכול לפתור לכם את הבעיה. ולתכנן את בית חלומותיכם בתקציב הנכון עבורכם.


האם לא כדאי פעם אחת ולתמיד לעשות זאת כמו שצריך?


אם אתם רוצים לבנות בית, בשקט נפשי, בהנאה, ללא כאבי ראש מיותרים ולחסוך כסף רב- אסור לכם לפספס את המדריך לבנייה בהנאה. בואו יחד איתי להגשים חלום! ולסלול ביחד דרך חדשה ומרגשת לבניית הבית המושלם עבורכם!


הצטרפו לקהילת הבונים שלי וקבלו כבר עכשיו גישה למדריך לבנייה בהנאה.