עיצוב פנים דירות קטנות

עודכן ב: 14 מאי 2020


האם רכשתם דירה קטנה ואתם מעוניינים לעצב אותה? האם ידעתם כי עיצוב פנים דירות קטנות על ידי אדריכל מקצועי ומנוסה יאפשר לכם ליהנות מנכס מותאם אישית לצרכים שלכם ולטעמכם האישי?


עיצוב פנים דירות קטנות

עיצוב בתים מודרניים על ידי אדריכלים


ישראלים מתחיל לרוב באפיון צרכי הלקוח והבנתם. בהתאם לכך ניתן להציע תכנון אדריכלי מקצועי המאפשר להגשים את חלומותיו של הלקוח ולעצב עבורו בית נוח ויעיל, עם מרחב מחייה ועיצוב יוקרתי ומרשים. בסטודיו של פזית חזיז מגשימים לכם חלומות ומציעים מעטפת שירותים רחבה הכוללת בין השאר גם עיצוב פנים דירות קטנות בסגנון מודרני ועדכני.


התאמה אישית לחלומותיו של הלקוח ולמאפייניו

יש אדריכלים ישראלים רבים הנחשבים לאנשי מקצוע מהשורה הראשונה בארץ, לכל אדריכל יש סגנון אישי המאפיין אותו. כדי להגשים חלומות ולתכנן את עיצוב הפנים לחלל של דירה קטנה, מומלץ לפנות לסטודיו של פזית חזיז – אדריכלית מקצועית ובעלת ניסיון רב בתחום. בסטודיו שלה כל לקוח זוכה לייעוץ מקצועי ולהתאמת העיצוב לצרכיו הייחודיים. חשוב לדעת כי עיצוב בתים מודרניים מתאים במיוחד לעיצוב פנים של דירה קטנה, מאחר שקווים נקיים וגוונים בהירים מעניקים לנכס תחושה של מרחב גדול יותר, לכן נהוג גם לבחור ריהוט שאינו מעמיס על חללי הנכס ולבחור תאורה נכונה ומוצרי טקסטיל בגוונים רכים המייצרים תחושה של גודל.


עיצוב פנים דירות קטנות על ידי האדריכלית המוכשרת והיצירתית פזית חזיז מבטיח לכם תמורה מלאה לכסף, וניצול מיטבי של חללי הדירה בשילוב פתרונות טכנולוגיים חדשניים ומתקדמים. פזית חזיז מבקרת בנכס כדי להתרשם ממנו וכדי להבין את צרכי הלקוח ואת סגנון חייו. בהתאם לכך היא מציעה קונספט ייחודי לעיצוב הדירה הקטנה, תוך ירידה לפרטי פרטים ושילוב פתרונות חדשניים ואיכותיים המתאימים לאורח החיים המודרני.


עיצוב פנים יוקרתי


בעלי דירות קטנות מעוניינים לגור בנוחות וליהנות ממראה יוקרתי ומתחושה ביתית חמימה. עיצוב פנים דירות קטנות מתחיל בהבנת צרכי הלקוח וטעמו האישי, ובהתאם לכך פזית חזיז מציעה קונספט עיצוב מרהיב ומקורי, עם טאץ' אישי. זאת במטרה להגשים ללקוח את חלומותיו וליצור מרחב מחייה גדול למרות מידות הנכס, בשילוב פתרונות אחסון חכמים, תכנון יעיל של המטבח הקטן ויצירת הרמוניה מושלמת ואווירה נעימה בכל חללי הדירה.