מעצבת פנים פזית חזיז

עודכן ב: 14 מאי 2020

בתים שמחבקים את דייריהם – קונספט עיצובי זה מוביל את ההחלטות העיצוביות שמקבלת פזית. עיקרון זה מאפשר למעצבת הפנים לפתוח את הראש, לשלב סגנונות וחומרים, לענות על דרישות הלקוח וליצור עבורו סביבה חמה. מעצבת פנים פזית חזיז

זה חייב לבוא מהרגשהסגנון הקרוי "היי טק" איננו אופציה במקרה של פזית כיוון שהניכור שבו נוגד את תפיסתה. ואילו סגנונות עיצוב אחרים כולל הסגנון המודרני יכולים בקלות לעבור מטמורפוזה ולהתלבש על הבית או הדירה שלכם באהבה רבה. 


פזית מתחברת ללקוחותיה ברמה אישית ואנושית, מה שמאפשר לדברים להסתדר בקלות ולזרום. תהליך העיצוב הופך למהנה ומלווה באנרגיות חיוביות ביותר. זאת ככל הנראה הסיבה לכך הסטודיו לעיצוב של פזית מזכיר יותר סלון ואינו נראה כלל כמשרד אדריכלות.


הסטודיו לעיצוב פנים

קבלן בנייה ועוד ציירת שווה מעצבת פנים


פזית נולדה לתוך עולם העיצוב והאדריכלות. כבת לקבלת בנייה וציירת היא מגיל צעיר התבוננה בעולם דרך העניים של אומנית אבל עם רגליים על הקרקע שהופכות את החלומות למציאות. עם סיום התואר במנהל עסקים שינתה פזית את הכיוון באופן מפתיע והחלה ללמוד אדריכלות בשנקר. הניסיון שלה התחיל בעיצוב הדירה שבה התגוררה, אחר כך החברים ביקשו לעצב את דירתם, והשאר היסטוריה.

כיום פזית בעלת סטודיו לעיצוב פנים עם לקוחות מרוצים שעברו איתה אחד התהליכים החשובים והמרגשים ביותר – בנייה, עיצוב או שיפוץ הבית.


שיפוץ בית
בתמונה עיצוב בית פרטי לפני ואחרי שיפוץ. עיצוב חזית הבניין והגינה.

שיפוץ בית פרטי
בתמונה שיפוץ בית – לפני ואחרי. שימוש בצבע להדגשת אלמנטים אדריכליים.

45 צפיות0 תגובות