עיצוב בתים מודרניים

עודכן ב: 15 מאי 2020

עיצוב בתים מודרנים


קצב החיים המהיר בעידן המודרני ואורח החיים העכשווי הביאו לכך שישראלים רבים מעוניינים לעצב את ביתם בהתאמה לסגנון חייהם. עיצוב בתים מודרניים מחייב את המעצבת להבין מהם צרכי הלקוח ולאפיין את המשפחה ואת אורח חייה. תכנון בית פרטי  אינו דבר של מה בכך, ורק מעצבת פנים מומלצת כמו פזית חזיז מסוגלת לספק מענה מושלם ויצירתי ללקוחותיה. חשוב לדעת כי סגנון העיצוב של בית מודרני מאופיין בגוונים בהירים כמו שמנת וגוונים נוספים של לבן, אך עם זאת נהוג לשלב נגיעות של צבע כדי ליצור אווירה נעימה ומראה דרמטי, ייחודי ומרשים.


בית מודרני עם עיצוב אלגנטי מרשים


עיצוב בתים מודרניים מבוסס על ריהוט מינימליסטי בגוונים בהירים, קירות צבועים בגוונים בהירים עם שילובי צבע מעניינים, רצפת פרקט או ריצוף שיש או קרמיקה, חיפויי קירות כמו בריקים מפירוק או אריחי חיפוי מאבן טבעית, גופי תאורה חסכוניים עם אור עז, מטבח בסגנון מודרני עם מכשירי חשמל מתקדמים ואיכותיים, פתרונות אחסון חכמים ועוד.

בבית מודרני יש טכנולוגיות חדשות – ניתן לתכנן בית חכם המאפשר בלחיצת כפתור להפעיל מגוון מכשירי אלקטרוניקה או לכבותם, וליהנות מאיכות חיים גבוהה במיוחד. חשוב לדעת כי תכנון בית פרטי על ידי פזית חזיז מתחיל בפגישה עם הלקוח. במקרה בו יש לתכנן את הבית עוד טרם אכלוסו הראשוני, חזיז מבקרת גם באתר הבנייה כדי להתרשם ממיקום הנכס ומאפשרויות העיצוב הנכונות ביותר ללקוח, בהתאמה לתוואי השטח. פזית חזיז היא מעצבת פנים מומלצת שסייעה עד היום לאלפי לקוחות מרוצים להגשים את כל חלומותיהם וליהנות מבית מעוצב המותאם באופן מושלם לצרכים שלהם ולאורח חייהם המודרני.


איכות חיים גבוהה בבית מעוצב בסגנון מודרני


עיצוב בתים מודרניים מחייב בחירה נכונה וחכמה של חומרי גלם ושילוב טכנולוגיות חדשניות המותאמות לסביבת מגורים מודרנית. כיום משפחות רבות מתכנסות יחד רק בשעות הערב, לכן מושם דגש על עיצוב סלון נוח ועל תכנון מטבח מודרני בו יכולים בני המשפחה לנהל שיחות, לבשל ולאכול יחד, לארח קרובי משפחה וחברים ולהציג לראווה את המכשירים החשמליים היוקרתיים.

לכן, מומלץ לפנות לשירותי עיצוב בתים מודרניים בסטודיו של פזית חזיז – כך תיהנו מפתרונות חדשים ומעיצוב יוקרתי ומותאם אישית.

37 צפיות0 תגובות