YOURFEEDBACK

"לא על עצמי לספר ידעתי…." וגם מה שכן סיפרתי ושיתפתי כאן – אין כמו המילים החמות והכנות של הלקוחות. רק מי שצריך לגור ולחיות אח"כ בבית שאני תיכננתי, שיפצתי או עיצבתי עבורו יכול להעיד באמת על התוצאה…

אביבה דוד

אביבה דוד

חיפשנו אדריכל שיעזור לנו בתכנון הבית, בחרנו בסטודיו פזית חזיז אחרי שראינו ובדקנו משרדי אדריכלות שונים.


הגענו אליה דרך האינטרנט ולא התאכזבנו. כבר בפגישה הראשונה פזית הציגה בפנינו את תהליך העבודה
מה שעזר לנו מאוד להבין את תהליך התכנון מרגע התחלת המדידות בשטח ועד להגשת התכניות לאישור.

בהמשך קיבלנו  תוכנית עבודה מדויקת וזמני ביצוע. בכל רגע נתון ידענו באיזה נקודת זמן אנו נמצאים בתהליך.

נפגשנו עם פזית מספר פעמים ובכל אותן פגישות פזית היית קשובה ונתנה מענה לכל שאלה וצורך שהעלנו בפניה.היא הפגינה מקצועיות ופתיחות במתן פתרונות יצירתיים לבעיות שעלו. כאשר ראינו את הבית בתלת מימד ידענו שבחרנו נכון. פזית הצליחה ליצור בנו אמון, היא הייתה זמינה עבורנו בכל עת, עמדה בזמני ביצוע התכנית וכל פגישה אתה הייתה מלווה בחדוות עשייה.

ברור היה שהיא אוהבת את מה שהיא עושה. אהבנו מאוד לעבוד עם פזית ואנו ממליצים עליה בחום לכל מי שמעוניין לעבור תהליך דומה.

טליה ורועי לביא

טליה ורועי לביא

ראשית אני רוצה לציין שתכנון בית פרטי במושב הייתה בגדר חלום,לאחר מחשבות ארכות על מציאת פתרון של חלומות מול תקציב נתון,בהמלצת חברים טובים ייצרנו קשר עם פזית לקבוע פגישה של תיאום ציפיות.


לא חשבנו שכל כך מהר תהייה בנינו כימיה כל כך מדהימה .

חשוב לציין שהגענו אל פזית עם ניסיון, הגענו לאחר שתכננו בית וקיבלנו היתר,אך כשהתחלנו את שלב ההצעות מחיר עם קבלנים נדהמנו לגלות שעלות הבית רחוקה מאד מהתקציב שלנו ומהיכולות הכלכליות שלנו.

מאוכזבים מאד גילנו שאנחנו חייבים להתחיל הכל מחדש, כי לא היתה לנו שום דרך לבנות את הבית הזה.

לפזית הגענו עם ניסיון מצד אחד אך עם המון חששות מצד שני, כי כבר היה לנו חור בכיס מתקציב שייעדנו לבית. עם תקציב נמוך עוד יותר מההתחלה פזית נתנה לנו תחושת ביטחון, ולקחה אותנו יד ביד לתכנון בית פרטי המתאים גם לצרכים שלנו וגם ליכולות הכלכליות.

כל תהליך תכנון הבית הפרטי עבר בצורה חלקה ומדהימה כל מה שחלמנו וכמובן בתקציב עמו הגענו התגשם.תהליך מדהים מכל הבחינות שירות אדיב, סבלני וסובלני עם מקצועיות ברמות הגבוהות שיש. עצות,המלצות, הכוונה ועזרה בכל תחומי הבנייה וסביבתה.


תהליך תכנון  בית פרטי  הוא דבר ארוך מתחילת יצירת סקיצות, הדמיה ועד שהבית עומד יציב וקיים. בתהליך זה אני אומרת חד משמעית, זכינו!! חשוב לנו לציין לכל מי שקורה המלצה זו, התקציב הוא מרכיב מכריע לרוב הזוגות, לפני שאתם מתחילים עשו שיעורי בית, למדו ושאלו שאלות אנו ממליצים על כל הידע שפזית נותנת.

לסכום, פזית  תודה רבה שאפו על העבודה איתנו היה מדהים,

יישר כוח

ליאת ותמיר אלירן

ליאת ואלירן תמיר

 אנחנו זוג צעיר בתחילת דרכנו ורכשנו דירה בפרויקט קבלני.
מתוך ניסיון אישי , אני מהנדס בניין במקצועי ומנהל פרויקטים בתחום הבנייה למגורים, חיפשתי מעצבת פנים שתלווה אותי ואת אישתי בתהליך.היה לנו מאד חשוב שהדירה תצא מדהים, זו דירה ראשונה שלנו ורצינו מאד להשקיע בה. לפזית חזיז הגענו דרך האינטרנט, פנינו אליה נפגשנו איתה והיה לנו חיבור איתה מהפגישה הראשונה.

היה לנו חשוב בתהליך שתלווה אותנו מישהי שתבין אותנו תקשיב לצרכים שלנו ותתאים את עצמה לטעם האישי שלנו.רצינו לקבל פתרונות ורעיונות שונים בכדי שתיהיה לנו את האפשרות לבחור בין האפשריות ולדעת שעשינו את הבחירה הטובה ביותר. לפזית יש שיטת עבודה מדהימה שעוזרת להבין כל רעיון וכל פרט בתכנון. את כל הרעיונות היא הגישה לנו במודל תלת מימדי שהראה לנו בדיוק איך הדירה תיראה עם כל הפרטים, כולל מטבח תאורה ואפילו הריצוף שבחרנו יחד בחניות.

לפזית היה חשוב מאד שנבין ונראה את הרעיונות ללא צורך לדמיין.
שיטת עבודה זו עזרה מאד לאישתי להרגיש בטוחה לאורך כל התהליך
ולא לפחד לעשות טעיות בבחירות, בסופו של דבר כל בחירה עולה הרבה מאד כסף.

בנוסף לכל אלה לפזית יש מרכז הדרכה שמעניק הרבה מאד ידע מהניסיון העשיר שלה וניתן לקבל שם המון מידע יקר ערך עבור הרבה נושאים בתחום העיצוב והבנייה.

לסיכום אני רוצה לומר:

אישיות ומקצועיות ברמות הכי גבוהות של המעצבת פזית .
תכנון מדוקדק ומפורט . פזית נותנת תחושה של בטחון בתכנון ובעשייה.


אנחנו מאוד מרוצים וממליצים בחום לכולם!

שירה ואורי גלמן

שירה ואוריאל גלמן

לאחר שרכשנו את ביתנו החדש חיפשנו ארכיטקטית ומעצבת פנים, לביצוע חלוקה פנימית ועיצוב הבית.

נפגשנו עם כמה מעצבות, אך הרגשנו שלא הייתה הקשבה ללקוח וגם מעצבות שפגשנו לא זרמו עם הכיוון שאנחנו רצינו.

לאחר חיפוש באינטרנט הגענו לגמרי במקרה למודעה של הסטודיו של פזית ומאוד התרשמנו מהעבודות שהיא הציגה באתר. לא הכרנו את פזית, אבל החלטנו להיפגש אתה ולשמוע מה יש לה להציע לנו. נפגשנו בסטודיו ומאוד התרשמנו ממנה ומהדרך שבה היא עובדת עם הלקוח.

לפזית יש סבלנות לשמוע את רצון הלקוח, היא קלטה מיד את הראש שלנו ואהבנו את הגישה הכללית שלה לעיצוב והחלטנו לרוץ עם זה. לאורך כל העבודה עם פזית היא הייתה תמיד פנויה בשבילנו, נעימה ומקצועית. לא נלחצת ותמיד מוצאת פתרונות יצירתיים לכל הבעיות שעלו במהלך הבניה.

פזית גם באה איתנו לחנויות ועזרה מאוד בבחירת חומרים מתאימים.
לפזית יש תפיסה מרחבית מצוינת והיא נתנה פתרונות נפלאים לחלוקה פנימית של הבית גם במקומות שהיו מסובכים מבחינה אדריכלית. פזית עזרה לנו בכל שלבי הבניה והעיצוב הפנימי, היא ידעה תמיד לכוון אותנו ולתת עצות נכונות שמתאימות לאופי שרצינו לתת לבית שלנו, ואנחנו תמיד יצאנו מרוצים מהרעיונות שלה. אנחנו מקבלים מחמאות בלי סוף על העיצוב של הבית החדש שלנו, ואנחנו נהנים מאוד מהבית!


אנחנו מאוד מאוד ממליצים על שירותי האדריכלות ועיצוב הפנים של פזית, העבודה איתה נעימה, מסודרת ומקצועית, והתוצאה נפלאה!!!

משפחת כלפון

הילה וניב כלפון

פזית היקרה,

אני ובן זוגי רכשנו דירת דופלקס ישנה ברמת גן, דירה יפה עם המון פוטנציאל שרצינו לערוך בה שינויים והיה לנו ברור שנרצה אדריכלית שתלווה את הפרויקט.


בתחילת הדרך חיפשתי אדריכלית עם סגנון עיצוב אשר מדבר אלי, נתקלתי בפוסט שלך בפייסבוק והתחלתי לעקוב ולאחר יצירת הקשר והפגישה הראשונה בינינו , לא היו לי כל חששות או התלבטויות, היה לי ברור שאני הולכת איתך לפרויקט.

חשוב לציין שכאשר הגענו אלייך היו לנו מספר רעיונות בעיקר המחשבה על יחידת ההורים שרצינו לעשות בקומה הראשונה.


אך את פתחת לנו את המחשבה והגעת עם רעיונות הרבה יותר יצירתיים ובזכות הרעיונות שלך חסכנו 100,000 ש"ח בעלות השיפוץ.

אין ספק שהערך שקיבלנו ממך, הידע המקצועי, ההכוונה והפתרונות היו שווים כל שקל של השקעה.

רציתי להודות לך על השירות המסור והמקצועי וכמובן על התוצאה המדהימה שהתקבלה.


העבודה איתך  היתה מאוד נעימה, הקשבת , המלצת, תיקנת ותמיד קיבלתי ממך את השרות האדיב המהיר והנעים ביותר שיכולתי לבקש.

 

ממליצה בחום.
המון תודות 
   

דליה פורטר

דליה פורטר

רוצה לשתף ולומר שפגשתי אדם מדהים ברמות שקשה לתאר.
פזית נכנסת לי ללב ברגישות שלך בהבנה שלך במסירות ובמחויבות שלך
ויחד עם כל זאת במקצועיות ובכישרון המדהימים שלך.


זכיתי ביום בו בחרתי בך להיות שותפה למסע בלתי נשכח בחיי.
אילו ידעת עד כמה אני מעריכה אותך על כל מה שאת עושה עבורי תמיד קשובה רגישה ומחויבת.

מלווה אותי בסבלנות מייעצת ומאפשרת תמיד את המקום שלי והחופש שלי.

אני אוהבת אותך ומאחלת לנו המשך עבודה פורה. תודה על מי ומה שאת.‎‎

בתיה זומרשטיין

בתיה זומרשטיין

בשבילי פזית חזיז היא מספר אחת. היא ליוותה אותי לאורך כל הדרך, נתנה לי המון הן מהבחינה האישית והן מהבחינה המקצועית. פזית נקלטה לדרכי במקרה. חיפשנו עזרה באדריכלות ועיצוב פנים והיה ויכוח אם לקחת מעצבת פנים או לא לקחת מעצבת פנים… ואז אני נכנסת לפייסבוק ומשוטטת לי ופתאום מופיעה מודעה של פזית חזיז. אמרתי – זה לא במקרה. התמזל מזלי, הכרתי אישה מדהימה שעזרה לי בכל ההחלטות שלי, התלוותה איתי לכל המקומות.

לא תתחרטו ולא תצטערו אם תבחרו בה. באחריות!

מוטי מדינה

סופי ומוטי מדינה

פזית היקרה,

 

 פנינו אלייך לעיצוב פנים של דירה שרכשנו בבאר שבע, והגענו אלייך מאד מבולבלים , אני באופן אישי עוסק בנדלן בשנתיים האחרונות והתחום אינו זר לי, אך עדיין הרגשתי שאני מתקשה לקבל החלטות בנוגע לעיצוב הבית. בנוסף פחדתי לקחת מעצב, כי חשבתי שמעצבי פנים מכתיבים לך את התוצאה שהם רוצים ולאו דווקא את מה שאתה רוצה.

 

כשהגענו אלייך הרגשנו שנתת לנו מקום להביע את החלומות והרצונות שלנו , הקשבת לנו והיית סובלנית מאד בכל התהליך. יאמר לזכותך שאת תמיד היית פנויה עבורנו לענות על כל שאלה והענקת לנו הרגשה חופשית להתייעץ איתך בכל נושא.

 

הכי אהבנו את זה שידעת בסובלנות ומקצועיות רבה להוביל אותנו נכון ולקלוע בול לטעם האישי שלנו. הגענו אלייך מאד מבולבלים ויצאנו ממך רגועים, עם וודאות מוחלטת לגביי עיצוב הבית ובחירת החומרים. נהנו מאד מכל התהליך, וכיף לנו להמליץ עלייך.

דיקלה בן שיטרית

דיקלה בן שיטרית

"את ביתינו בפסגת זאב בחרנו לעצב עם פזית חזיז.

עיצוב הבית ובייחוד תכנון המטבח היה חלום שחיכינו לו מספר שנים וחסכנו עבורו כסף רב.

 

כשפגשנו את פזית, הכרנו מעצבת אכפתית עם המון רצון טוב, מקצועיות וכישרון רב שעשתה הכל בשביל שחלומנו יתגשם. התוצאה כמובן מדהימה ואין יום שאני לא מתמוגגת מהבית החדש.

 

תודה רבה לך יקירה על העזרה.

דינה פטורי

דינה ואיסי פטורי

אנחנו בחרנו לתכנן את ביתנו עם פזית חזיז,

בתהליך התכנון הכרנו אדריכלית מקצועית, קשובה וסבלנית.

היא העניקה לנו ידע רב, ועברה איתנו את התהליך יד ביד במסירות רבה עד שהיינו מרוצים מהתוצאה הסופית. פזית חסכה לנו זמן רב, את כל הריצות וההתעסקות עם הבית היא עשתה עבורנו , וזה השאיר לנו זמן פנוי רב לדברים אחרים.

 

אנו מודים לה על כל התהליך, וממליצים בחום רב."